Офіційний сайт народного депутата України Валерія Дубіля

Громадська діяльність Валерія Дубіля

Опіка онкохворими дітьми

Діти - наше майбутнє. Нам потрібно вкладати усі свої сили і можливості в наших дітей, які в подальшому будуть прославляти Україну. Опікуватись малечею - наш обов'язок. Саме тому ще у 2009 році була створена Опікунська Рада Національної дитячої спеціалізованої лікарні "Охматдит". Головна функція цієї організації - допомагати важкохворим дітям, особливо, з онкологією. Члени Опікунської Ради залучають кошти від благодійників і різноманітних міжнародних фондів. Крім того, йде постійна робота з маленькими пацієнтами та їх батьками, а також відбувається співпраця з іноземними клініками.

За п'ять років роботи кількість членів Опікунської Ради зросла до 12 чоловік. До цієї когорти входить і народний депутат України Валерій Дубіль.

Активна позиція і постійні переговори членів Опікунської Ради з чиновниками дали змогу збільшити бюджет на лікування усіх онкохворих дітей. Так, у 2013 році на ці потреби було виділено 216 млн. гривен, що склало близько 90% від потрібної річної суми. У попередні роки фінансування складало 40-50%.

Член Опікунської Ради Валерій Дубіль також очолює міжфракційну депутатську групу "Дітям України - сучасну лікарню Охматдит". До цієї групи входять 26 народних депутатів, які є найбільш активними союзниками у парламенті, котрі допомагають дітям.

За 5 років роботи Опікунська Рада закупила ліків, виробів медичного призначення і обладнання майже на 60 млн. гривень. На 650 тис. гривень благодійних коштів було закуплено протези діткам. Також, тільки за період 2009-2013 рр., опікуни зібрали майже 60 млн. гривень на проведення за кордоном операцій з трансплантації кісткового мозку хворим дітям.

Якісне медобслуговування

Валерій Дубіль також співпрацює з благодійним фондом "Пацієнти України" http://patients.org.ua/. Ця організація дає змогу хворим відстоювати свої права на якісне лікування, зокрема, отримувати можливість купувати ліки за доступними цінами. Однією з найбільших спільних перемог громадян і благодійного фонду "Пацієнти України" є відстоювання прав хворих на ВІЛ/СНІД. Під тиском громадськості держава змушена була виділити кошти на повне лікування таких пацієнтів, що раніше вважалося "непомірними" затратами. Крім того, під натиском "Пацієнтів України" і її партнерів з державного бюджету у повному обсязі свого часу були виділені кошти на лікування хворих на гепатит. Так вже склалось, що держава постійно економить на допомозі в лікуванні важкохворих. Саме тому Валерій Дубіль, будучи заступником Голови комітету з питань бюджету, неодноразово давав поради на чому може зекономити Уряд, аби певні кошти віддати на лікування хворим українцям.

Реформування країни

За сприяння народного депутата Валерія Дубіля створена Громадська організація "Всеукраїнське об'єднання "Експертний центр "Реформування України".

Основною метою Організації є сприяння у розбудові української держави, утвердження правової свідомості та демократичних цінностей суспільства, активна участь у проведенні всього комплексу реформ усіх сфер діяльності України.

Основне завдання Організації - переконати суспільство, що Україна повинна рухатись у бік демократичного порядку, а також проводити глибокі реформи.

Крім того "Експертний центр "Реформування України" стоїть на тому, що саме народ повинен брати активну участь у виборах, а потім влада має бути контрольованою суспільством.

Дуже важливо, що Організація сприяє виявленню фактів порушення прав людини, а потім надає правову і всебічну допомогу по викоріненню таких фактів. Також громадяни можуть отримати безкоштовні консультації з юридичних і економічних питань. На безоплатній основі "Експертний центр "Реформування України" проводить курси, семінари і круглі столи, які направлені на підняття свідомості громадян.

Важливо й те, що Організація налагоджує ланцюг "благодійники - суспільство - влада - бізнес - ЗМІ" з метою покращення загальної ситуації в країні.

Але найголовніше, що "Експертний центр "Реформування України" шляхом моніторингу контролює діяльність владних структур і закликає громадян робити це разом задля світлого і квітучого майбутнього нашої держави!

Реанімаційний пакет реформ http://platforma-reform.org/ – це ініціатива громадських активістів, експертів та журналістів, що об'єднались для пришвидшення реформування країни. Валерій Дубіль повністю підтримує такі кроки громадськості, що дадуть змогу змінити нашу державу. Пріоритетні напрями діяльності РПР: «Конституційна реформа», «Антикорупційна реформа», «Децентралізація та регіональний розвиток», «Судова реформа», «Податки, дерегуляція, інвестполітика», «Реформа органів правопорядку», «Медіа реформа», «Реформа публічної адміністрації», «Євроінтеграція», «Медична реформа» та інші. Реанімаційний пакет має своїх партнерів у Парламенті та Уряді – це міжфракційне депутатське об'єднання "Платформа Реформ" у Верховній Раді та "Центр Підтримки Реформ" при Кабінеті Міністрів.

Подiлитись посиланням:
Додати коментар

Захисний код