Офіційний сайт народного депутата України Валерія Дубіля

Вісник народного депутата України Валерія Дубіля

«Громада має контролювати владу!»

Відкритість, прозорість, підзвітність. За таким принципами має працювати кожен народний обранець, - переконаний Валерій Дубіль.

У інформаційному віснику можна дізнатися про законотворчу роботу Валерія Дубіля, про його благодійну діяльність, роботу у виборчому окрузі. Яку позицію і думку має парламентар стосовно тих чи інших подій у світі та Україні. Як працює команда депутата Верховної Ради України Валерія Дубіля. На сторінках вісника ви можете прочитати юридичну консультацію та роз'яснення фахівців певної сфери стосовно тих чи інших питань.

Це друковане видання йде до читача Чернігівської області на підставі ст.7 п.2. ЗУ «Про статус народного депутата України». Видання виходить форматом А3, повнокольорове, на чотирьох сторінках з періодичністю раз-двічі/ місяць.

Замітка до вісника

Депутатський вісник запроваджує нову рубрику під назвою «Замітка від народу». Ви можете розповісти нам про те, як рядові громадяни перемогли бюрократичну чиновницьку машину; вражаючі розповіді з життя людей; ну і звичайно чекаємо листи із проблемами, які найбільше Вас турбують. Для цього Вам необхідно надіслати замітку до вісника.

Powered by ChronoForms - ChronoEngine.com