Офіційний сайт народного депутата України Валерія Дубіля

Новини розвитку національного господарства

Вітання Валерія Дубіля з 19-річчям "Батьківщини"

  • 09 липня 2018
  • 672

 19 років виповнюється сьогодні нашій Батьківщині!

Я хочу привітати з цим святом кожного, хто бере участь у житті нашої партії. Нас усіх обєднує єдина мета – зробити нашу країну успішною. Впевнений, що разом з нашим лідером Юлією Тимошенко нам це вдасться!

Наша партія з кожним роком стає мудрішою. «Батьківщина» багато чого пережила за час свого існування. На жаль, на нашому шляху не завжди зустрічалися чесні та порядні люди. Але життя, як сито відсіяло тих, з ким нам не по дорозі. І зараз, я переконаний, - у наших рядах дійсно потужна команда однодумців, у першу чергу порядних людей, людей слова, людей сильних та незламних.

Дякую вам за те, що саме ви формуєте нашу «Батьківщину» такою, якою вона є. Ви - справжня душа партії. Я впевнений, що з Божою допомогою наша кропітка робота буде гідно оцінена людьми і принесе Україні користь на багато поколінь вперед. Я щиро можу сказати – за нами правда, а отже за нами обовязково буде і перемога!
Зі святом, друзі!

Команда Валерія Дубіля зібрала на Чернігівщині понад 10 000 підписів

  • 24 травня 2017
  • 1478

Понад 10 000 підписів за 9 днів зібрали активісти Чернігівської обласної парторганізації ВО «Батьківщина». Збір стартував 15 травня.

За словами народного депутата від «Батьківщини», голови Чернігівської обласної парторганізації Валерія Дубіля, долю сільськогосподарської землі мають право вирішувати тільки самі українці:

«Разом з Юлією Тимошенко і нашою командою "Батьківщина" ми розпочинаємо масштабний збір підписів. Нам потрібно зібрати 15 мільйонів підписів для того, щоб заборонити продаж нашої української землі. Так як говорив Тарас Григорович Шевченко, щоб ми не ходили по нашій, не своїй землі. Ми повинні право це віддати людям. Тільки люди, громадяни України повинні вирішувати продавати землю чи ні. І це пріоритет «Батьківщини», - переконаний нардеп.

Збір підписів на бланках за зразком підписного листа ЦВК «Батьківщина» проводить у кожному районі Чернігівщині.

Загалом проти продажу землі сільськогосподарського призначення вже виступили 256 тисяч громадян по всій Україні.

 За матеріалами garmata.tv.

«Батьківщина» не дозволить розпродати сільськогосподарські землі

  • 21 квітня 2017
  • 1418

«Чи підтримуєте ви продовження існуючої заборони на продаж земель сільськогосподарського призначення безстроково?» - саме так звучатиме доленосне для країни питання, яке буде винесено на Всеукраїнський референдум, зініційований «Батьківщиною» і асоціацією фермерів та приватних землевласників України.

За таке його формулювання, під час зборів громадян України щодо ініціативи проведення Всеукраїнського референдуму про заборону продажу сільськогосподарської землі 19 квітня, проголосувало понад 2 тисячі чоловік.

Юлія Тимошенко наголосила на тому, що зараз в Україні йде війна не лише на сході, а і в тилу. Оскільки продаж земель сільськогосподарського призначення загрожує не лише ліквідацією фермерства, втратою прибутків та робочих місць, а і територіальній цілісності держави. 

«У нас в тилу ті ж самі окупанти претендують на 72% нашої території. Саме стільки займає сільськогосподарська земля. Під час війни вони хочуть пустити її з молотка. Наша сільськогосподарська земля – це, як вони кажуть, товар, який більше не виробляється, це те, що дав Господь. І тільки мудрість нашої нації дасть можливість розпорядитися цим статком», - зазначила лідер партії.

Задля проведення референдуму має бути зібрано мінімум три мільйони  підписів громадян України. Проте, Юлія Тимошенко висловила своє сподівання, що їх буде набагато більше. Адже, за словами лідера «Батьківщини», «наше завдання – захистити землю як національне багатство та національне майбутнє. Це доленосна боротьба за землю».

Чернігівщина багата на чорноземи. Народний депутат України, голова Чернігівської обласної парторганізації Валерій Дубіль вважає пріоритетним завданням команди «Батьківщини» захистити сільськогосподарські землі від продажу:

«Ініціативні групи Чернігівщини будуть першими, хто почне збирати підписи за проведення Всеукраїнського референдуму. Разом з командою ми дійдемо до кожного села, врахуємо думку кожного! Земля – не товар!», - написав він у фейсбуку.

apx2823-690x450

Нині держава жодним чином не допомагає фермерам. Скасовано будь-яке  пільгове оподаткування. У країні не має програми доступних кредитів. Юлія Тимошенко зазначила, що держава не спроможна запропонувати ефективну стратегію розвитку фермерства. А це, за її словами, має бути «головною стратегією розвитку нашої держави».

Голова фракції «Батьківщина» у Чернігівській облраді, віце-президент Асоціації фермерів та приватних землевласників України Іван Якуб погоджується з позицією партії.

«Фермерство стало не тільки бізнесом, а й стилем життя для нас - фермерів України. Утримання земель та державна підтримка мають бути доступними, в першу чергу, молоді. На сьогодні близько 52 тис. сільгосппідприємств внесені до Державного реєстру. З них, підтримка надається приблизно 700» .

 «Батьківщинівці» вважають необхідним створення фермерських господарств та недопущення передачі земель у власність латифундистів та спекулянтів.

apx4437-690x450

 

У Конституції зазначено, що земля, її надра, атмосферне повітря, водні та інші природні ресурси, які знаходяться в межах території України, природні ресурси її континентального шельфу, виключної (морської) економічної зони є об'єктами права власності Українського народу. А тому «Батьківщина» вважає, що ані Президент, ані Уряд не мають право самотужки вирішувати це питання, адже воно стосується всього народу і кожного українця окремо.

Всеукраїнське об’єднання разом з асоціацією фермерів та приватних землевласників України створило ініціативну групу з проведення Всеукраїнського референдуму з питання заборони продажу сільськогосподарської землі. Під час зборів її уповноваженим представником обрали голову Асоціації фермерів та приватних землевласників Івана Томича.

За матеріалами ba.org.ua, garmata.tv.

Якщо не заборонити продаж землі, Україна втратить суверенітет

  • 13 квітня 2017
  • 1186

Наразі реалізується стратегія відбирання в народу України останнього ресурсу – сільськогосподарської землі. Про це під час прес-конференції у Києві заявила лідер ВО «Батьківщина» Юлія Тимошенко.

За її словами, президент, прем’єр-міністр, міністр фінансів і голова НБУ підписали лист намірів про те, що цього року сільськогосподарська земля піде з молотка. Окрім того, не без участі президента до Конституційного суду направлено подання про скасування мораторію на продаж землі.

«Це подання підписали депутати БПП, «Народного фронту», частина «Самопомочі» і депутат від Радикальної партії. І голова держави тисне, щоб це подання про скасування мораторію було розглянуто» , – сказала народний депутат.

У зв’язку з цим партія і фракція «Батьківщина» пропонує розпочати процедуру підготовки до Всеукраїнського референдуму. Відповідно до ст.72 Конституції України, він проголошується за народною ініціативою на вимогу не менше трьох млн. громадян України, які мають право голосу за умови, що підписи про призначення референдуму зібрані щонайменше, як у двох третинах областей і щонайменше, як по 100 тисяч підписів у кожній області.

Голова Чернігівської обласної парторганізації ВО «Батьківщина», народний депутат Валерій Дубіль розповів, що область має велику площу плодючого чорнозему, а тому питання недопущення продажу землі - принципове:

«Ще у лютому Чернігівська обласна рада підтримала ініціативу «Батьківщини» і звернулася до Верховної ради і Кабміну. «Батьківщина» разом з тисячами фермерів по всій Україні виборола мораторій на продаж землі. Але цього замало. Влада так просто не відступається від того, щоб розпродати чорноземи і заробити гроші.

У Конституції задекларовано, що вона є об’єктом права власності українського народу. Президент, як гарант Конституції, особисто несе відповідальність за майбутнє українських чорноземів », - сказав Валерій Дубіль.

17

За його словами, якщо землю продадуть, Україна може втратити свій суверенітет:

«На Чернігівщині, як і по всій Україні, ми об’єдналися з фермерами. І ми налаштовані категорично проти того, щоб Україна, українські чорноземи опинилися в руках олігархів. У руках тих родин, які нині грабують нашу державу.

IMG 7801 1

Потрібно визначити, що всі землі можуть скуповуватись тільки державою за економічно обґрунтованими умовами» , - сказав Валерій Дубіль.

У Чернігові під час прес-конференції віце-президент Асоціації фермерів та приватних землевласників України, голова фракції «Батьківщина» в облраді Іван Якуб поділився, яке питання місцеві фермери бачать винесеним на референдум:

17902801 1897700323849223 569159567 o

«На референдумі, в першу чергу, має стояти питання заборони продажу землі. Адже вона має працювати на державу. Але ситуації різні бувають у людей. Тому необхідно обговорити і те, що якщо хтось хоче продати свої землі, то право їх викупати має тільки держава» .

19 квітня за сприяння «Батьківщини» відбудеться зібрання ініціативної групи для проведення Всеукраїнського референдуму за народною ініціативою щодо землі. 

За матеріалами: ba.org.ua, garmata.tv, val.ua.

«Батьківщина» закликає підтримати вимоги фермерів, які протестують під парламентом Новини

  • 15 березня 2016
  • 1735

Юлія Тимошенко закликала депутатів підтримати вимоги фермерів, які прийшли під стіни Верховної Ради з акцією протесту.

Архів новин розділу
<< < жовт. 2019 > >>
пн. вт. ср. чт. пт. сб. нд.
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31      
Новини інших розділів
Четвер, 12 вересня 2019
За матеріалами блогу Валерія Дубіля на kievvlast.com.ua. Від нових депутатів медики чекають швидких змін. Їх необхідно проводити вже зараз – якщо…
Інтерв’ю