Офіційний сайт народного депутата України Валерія Дубіля

Міжпарламентські групи

Депутатські групи Верховної Ради України з міжпарламентських зв'язків з іноземними державами (далі –групи) утворюються шляхом добровільного об'єднання народних депутатів.

Головними цілями та завданнями груп є:

  • участь в організації і координації двостороннього міжпарламентського співробітництва;
  • аналіз розвитку міжпарламентських відносин, підготовка пропозицій щодо їхнього подальшого поліпшення в інтересах парламентів, що здійснюють таке співробітництво;
  • сприяння підготовці, реалізації та синхронізації процедур надання згоди на обов'язковість міжнародних договорів, контактам та обміну інформацією з питань поточної законодавчої діяльності парламентів;
  • сприяння співробітництву парламентських комітетів, комісій;
  • утворення, при необхідності, міжпарламентських об'єднань, двосторонніх експертних груп з метою розробки проектів законодавчих актів, а також обговорення завдань і питань, що представляють cспільні інтереси.

Діяльність груп здійснюється у формі засідань, круглих столів, зустрічей з членами зарубіжних парламентів. Члени груп можуть включатися до складу офіційних парламентських делегацій. Групи налагоджують контакти з відповідними дипломатичними представництвами в Україні та дипломатичними представництвами України за кордоном, проводять інші заходи.

Поточну діяльність групи забезпечують її керівник і секретар. Вони здійснюють роботу з щорічного планування та організації діяльності групи. Рішення груп, плани їх роботи, звіти про діяльність і проведені заходи мають рекомендаційний характер і узагальнюються профільним Комітетом.

 

 

 

Подiлитись посиланням: