Офіційний сайт народного депутата України Валерія Дубіля

Міжфракційна депутатська молитовна група

Протягом п'яти років у Верховній Раді України діє міжфракційна депутатська молитовна група, яка регулярно, раз на тиждень, збирається у приміщенні парламенту для спільної молитви, вивчення та обговорення Священного Писання, вироблення спільних принципів поведінки та лобіювання законопроектів, які стосуються духовності і моралі. До складу групи входять народні депутати України від різних фракцій, які намагаються у своїй діяльності керуватись євангельськими моральними принципами і заповідями.

Одним із координаторів депутатської молитовної групи є народний депутат Валерій Дубіль, який постійно організовує зустрічі парламентарів зі священиками для спільного обговорення як актуальних проблем моралі і духовності в суспільстві, захисту прав дітей та традиційних родинних цінностей, так і необхідності дотримання українськими політиками євангельських законів та приведення законодавства у відповідність до їх вимог.

Серед координаторів цієї парламентської молитовної групи також традиційно виступають депутати Верховної Ради VI скликання Павло Унгурян та Володимир Марущенко.

За словами депутата Валерія Дубіля, даний захід є місцем особливого єднання навколо Біблійних Істин для представників різних політичних сил, а також урядовців та духовенства України. «Це є ознакою того, що в українському політикумі поступово починають відбуватися важливі позитивні зміни завдяки депутатам-християнам, які прагнуть вдосконалити українське законодавство, особливо в питаннях духовності та моралі. Це є спроба знайти порозуміння та об'єднатись не навколо меркантильних інтересів, а навколо Бога та моральних цінностей, що допомагає й іншим стати на шлях переосмислення та дотримання принципів моралі, чого так не вистачає нині більшості українських політиків», - переконані учасники депутатської молитовної групи.

З цією метою однією з акцій групи було дарування Біблії всім народним депутатам України. Як пояснили організатори, така ініціатива покликана спонукати кожного депутата будувати свої життєві і політичні принципи на фундаменті незмінних моральних цінностей Слова Божого.

В засіданнях депутатської молитовної групи у Верховній Раді, окрім українських парламентарів, дуже часто беруть участь і представники парламентів європейських країн та США. Так нещодавно Україну відвідали представники Конгресу США Даг Берлі (Doug Burleigh) та Дін Кюрі (Dean Curry), які є членами оргкомітету Президентських молитовних сніданків в США. Вони поділилися з українськими колегами власним досвідом та напрацюваннями.

Як відзначив народний депутат Валерій Дубіль, діяльність депутатських молитовних груп є багаторічною традицією багатьох демократичних країн світу, слугуючи місцем духовного єднання і порозуміння політиків та урядовців. Понад півстоліття такі молитовні сніданки проходять у Конгресі США, а також багато років у Європарламенті, Німеччині, Австрії, Норвегії та багатьох інших країнах Європи і світу.

Представник молитовної групи в Бундестазі Тіло Штайнберг, перебуваючи в гостях у Верховній Раді України, розповів, що у німецькому Парламенті молитовна група існує вже багато років. За його словами, з 600 депутатів Бундестагу 200 особливо зацікавлені у Національному молитовному сніданку.

«Ми повинні з вірою йти в політику», - наголосив німецький парламентар. Пан Штайнберг висловив сподівання, що віра об'єднає суспільство і практика молитовних сніданків стане для України доброю традицією.

За словами Валерія Дубіля, важливим напрямком роботи в рамках депутатської молитовної групи є розбудова міжнародної співпраці, адже депутати, що приходять на ранкову молитву в Парламенті, регулярно відвідують з дружніми візитами молитовні сніданки, що відбуваються в парламентах європейських країн, Європарламенті, США.

Зокрема, перебуваючи у Вашингтоні на Національному молитовному сніданку за участю президента США, в останній день візиту українські депутати традиційно проводять українську зустріч, на яку запрошують представників американського Конгресу і Сенату, політиків різних країн. На цій зустрічі проводиться підведення підсумків візиту та обмін враженнями, за одним столом сидять політики з правлячої партії та опозиції.

Так 6 лютого 2014 року відбувся 62-й Національний молитовний сніданок США за участю Президента США Барака Обами, віце-президента Джо Байдена та держсекретаря Джона Керрі. Майже у повному складі були присутні члени Сенату, Конгресу та адміністрації Білого дому, адже молитовний сніданок для Америки – це найбільший духовний захід, який об'єднує республіканців та демократів, консерваторів та лібералів. Це той час, коли вводиться мораторій на політичні баталії і всі згуртовуються навколо імені Ісуса Христа. Серед учасників зі 140 країн світу у цій події брала участь і українська парламентська делегація, яку представляли представники різних фракцій.

11 червня 2014 року в приміщенні Верховної Ради України пройшов Молитовний сніданок під патронатом голови парламенту Олександра Турчинова. На цьому заході були присутніми відомі політики та священники України, а також депутати Парламенту Австрії, Молдови, Литви, делегати Парламенської Асамблеї Ради Європи, сенатор штату Алабама, представник Конресу США та інші.

Проведення молитовних сніданків свідчить про певний рівень загальної культури в країні і про високий рівень політичної культури. Започаткування такої традиції в Україні засвідчує, що в державі, в українському політикумі з'являються нові діячі, які пропонують суспільству модель поведінки, яка ґрунтується не на приватних інтересах, а на вищих духовних цінностях, підкреслює важливість діяти і жити за моральними принципами. «Саме цей шлях єдиний, який реально здатний забезпечити дієве оновлення та оздоровлення українського суспільства та держави в цілому, подолання кризи та виходу на якісно новий рівень життя», – переконаний народний депутат Валерій Дубіль.

Нагородження Валерія Дубіля орденом 1025-річчя Хрещення Київської Русі та благословення Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Володимира

 • IMG_5343
 • IMG_5356
 • IMG_5358
 • IMG_5395
 • IMG_5396
 • IMG_5471
 • IMG_5475
 • IMG_5478
 • IMG_5479
 • IMG_5480
 • IMG_5481
 • IMG_5482
 • IMG_5497
 • images

Simple Image Gallery Extended

Подiлитись посиланням:
Додати коментар

Захисний код