Офіційний сайт народного депутата України Валерія Дубіля

Громадська приймальня

Зазвичай громадяни нашої країни залишаються сам-на-сам із різноманітними проблемами, адже бюрократична чиновницька машина замало часу приділяє життю рядових українців. Саме тому за ініціативи народного депутата VI, VII скликання  Валерія Дубіля у 2008 році була створена громадська приймальня в місті Чернігові.

Тут кожен може розраховувати на пораду чи допомогу у вирішенні нагальних соціальних питань, в тому числі, отримавши юридичну консультацію.

Громадська приймальня Валерія Дубіля діє вже шість років і за цей час команда фахівців з різних напрямків надала допомогу тисячам наших громадян. Для зручності громадян приймальні поділяються на три види:

Стаціонарна

Знаходиться за адресою: вул. Магістрацька, 13. Громадяни часто звертаються з приводу неправильно нарахованих пенсій, з питань земельних правовідносин, житлових питань, з приводу спадщини. На відміну від приватних юристів, тут вся кваліфікована - безкоштовна. Вам допоможуть скласти скаргу, позов, заяву,апеляцію, касацію та інше.

Виїзні

Такий вид громадських приймалень на Чернігівщині вперше започаткував у 2012 році Валерій Дубіль. Він особисто або його помічники виїздять до певного району області, чи району міста і проводять зустрічі з громадою. Це дозволяє спілкуватись безпосередньо з групами громадян, котрих хвилюють спільні проблеми: благоустрій, якість медичного обслуговування, ремонт будівель і т.д.

Індивідуальні

Буває так, що людина не знає куди можна звернутись для вирішення своїх проблем, або не в змозі самостійно прибути до громадської приймальні. В такому випадку громадянину треба надати свої координати до приймальні Валерія Дубіля. Після того співробітники приймальні  самі зв’яжуться з такими громадянами аби надати потрібні консультації та допомогу, а за потреби навіть приїдуть додому.

Співробітники приймальні

Остах Іван Володимирович (08.02.1961 р.н.)

Іван Володимирович - юрист у громадській приймальні Дубіля В. О. (з червня 2010 року).

Освіта: у 1986 році закінчив Харківський юридичний інститут за спеціальністю «Правознавство».

Тепляков Сергій Олександрович (06.04.1990 р.н.)

Сергій Олександрович – юрист у громадській приймальні  Валерія Дубіля (з лютого 2012 року).

Освіта: у 2012 році закінчив Національний університет «Харківська юридична академія ім. Я.Мудрого» за спеціальністю «Правознавство».

Комаса Олександр Володимирович (02.01.1990 р.н.)

Олександр Володимирович - юрист у громадській приймальні  Валерія Дубіля (з серпня 2012 року).

Освіта: у 2011 році закінчив Чернігівський інститут права, соціальних технологій та праці за спеціальністю «Правознавство», спеціалізація «Господарське право»; у 2012 року закінчив Київський національний університет імені Т. Г. Шевченка за спеціалізацією «Земельне та екологічне право».

Чуприна Тамара Василівна (19.12.1950 р.н.)

Тамара Василівна - юрист у громадській приймальні Дубіля В. О. (з 2009 року).

Освіта: у 1971 році закінчила Чернігівський юридичний технікум за спеціальністю «Юрист-правознавець у системі соціального забезпечення».

Online-заявка

Для отримання юридичної підтримки або для запису на особистий прийом до народного депутата необхідно заповнити online-заявку і відправити її

Powered by ChronoForms - ChronoEngine.com