Офіційний сайт народного депутата України Валерія Дубіля

Кадровий резерв

Забезпечення роботи органів місцевого самоврядування та державної виконавчої влади, підприємств, установ, організацій державного сектора на користь територіальної громади неможливо без залучення на вакантні посади фахових кадрів, які мислять як лідери, а не є виконавцями вказівок чи розпоряджень.

Розуміючи це, народним депутатом Валерієм Дубілем запроваджено програму «Чернігівський кадровий резерв».

Мета формування

Чернігівський кадровий резерв формується з метою добору, підготовки та залучення найкращих представників територіальної громади Чернігівщини до роботи в патронатному апараті народного депутата Валерія Дубіля, благодійному фонді «Європа», громадській спілці «Громадська рада міста Чернігова», секретаріаті міжфракційного депутатського об'єднання «Чернігівщина» у Верховній Раді, органах місцевого самоврядування, місцевих органах державної виконавчої влади, підприємствах, установах, організаціях державного сектору Чернігівщини.

Вимоги до кандидатів

Учасниками кадрового резерву (далі – учасники) можуть бути лише висококваліфіковані фахівці із лідерськими якостями, організаційними здібностями та високими моральними цінностями.

Учасники повинні вміти розподіляти обов'язки у роботі з урахуванням індивідуальних особливостей людей, швидко орієнтується в ситуаціях, що вимагають практичного застосування їх знань, знаходити шляхи і способи зацікавлення людей справою, враховувати їх особисті симпатії і антипатії при виконанні колективної діяльності, вирішувати практичні питання крізь призму наявних людських можливостей.

Вони повинні мати здатність до формування цілей, прогнозування подій, планування дій, прийняття управлінських рішень, переконання груп, обрання способу контролю і заохочення.

Їм мають бути притаманні чесність, об'єктивність, відповідальність, мужність, інтелігентність, тощо.

До кадрового резерву будуть включатись лише ті фахівці, які мають значно більшу продуктивність роботи, порівняно з іншими кандидатами, які завдяки своїм теоретичним знанням і практичним діям досягають бажаного результату у значно коротші строки.

Зарахування кандидата до кадрового резерву залежить від успішного проходження процесу відбору.

Процес відбору

Процес відбору складається з V етапів:

І. Кандидати подають необхідні документи в електронному вигляді на

e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. (резюме, есе, рекомендації див. розділ Пакет документів), які проходять попередній відсів Комісією з питань кадрового резерву.

ІІ. Кандидати, які пройшли відсів, проходять співбесіду із Комісією з питань кадрового резерву.

ІІІ. Кандидати, які пройшли співбесіду, закріпляються за одним із 6 секторів залежно від сфери знань, досвіду й особистих уподобань кандидата.

Сектор №1 Соціально-економічний розвиток, бюджет, фінанси і ціни, управління комунальною власністю.

Сектор №2 Підприємництво, побутове, торговельне обслуговування, громадське харчування, транспорт і зв'язок.

Сектор №3 Житлово-комунальне господарство, будівництво, регулювання земельних відносин та охорони навколишнього природного середовища.

Сектор №4 Охорона здоров'я, освіта, культура, спорт, туризм.

Сектор №5 Соціальний захист населення.

Сектор №6 Забезпечення законності, правопорядку, охорони прав, свобод і законних інтересів громадян.

ІV. Кандидати визначають основні (актуальні) проблемні питання Чернігівщини в рамках закріпленого за ними сектору, готують і презентують Комісії з питань кадрового резерву програми з їх вирішення.

V. Кандидати, які підготували найкращі програми, за рішенням Комісії з питань кадрового резерву включаються до кадрового резерву.

Пакет документів

Резюме

Резюме має бути написане у стилі КДР. Завантажити зразок

Метод КДР передбачає опис досвіду Вашої роботи шляхом висвітлення трьох невід’ємних складових ведення бізнесу – Контекст, Дія, Результат.

  1. Контекст – опис ситуації, в якій Ви працювали. Запитайте у себе про умови в даній ситуації (розмір проекту, кількість людей, ціль, завдання та інше) та з якими труднощами Ви зіткнулися при досягненні успіху.
  2. Дії – опис кроків, які Ви зробили для того, щоб вирішити поставлену задачу. Це має бути не детальний опис усіх зроблених кроків, а їх узагальнення.
  3. Результати – опис результатів Вашої діяльності, але обов’язково прив’язаних з діями, які Ви зробили. Наприклад, підвищення доходів, скорочення затрат, поліпшення ефективності процесу, створення нового продукту або методики та інше. У разі можливості використовуйте числа та відсотки для ілюстрації ефекту.

При написанні резюме потрібно висвітлити найважливіші, на Вашу думку, етапи Вашої минулої роботи та описати їх використовуючи стиль КДР.

Якісне резюме повинно описувати тільки той досвід роботи, який ілюструє відповідність кандидата вимогам кадрового резерву.

Кінцевим результатом буде резюме на одну сторінку, яке складається з трьох частин: досвід роботи, освіта, додаткова інформація.

Інформацію щодо досвіду роботи та освіти потрібно писати в зворотному хронологічному порядку (тобто починаючи з останнього місця роботи).

Есе

У есе мають бути відповіді на такі запитання:

Цілі Вашої кар'єри та зв'язок із кадровим резервом – до чого Ви прагнете у Вашій професійній кар'єрі, і як кадровий резерв допоможе реалізації Ваших планів? (400 слів).

Досягнення результату – опишіть ситуацію, де Ви заперечили статус-кво та змінили обстановку/процес на краще (300 слів).

Лідерство – опишіть Ваше розуміння концепції лідерства (200 слів).

Етичні стандарти – що Ви маєте на увазі під етичними стандартами людини (200 слів)?

Рекомендаційні листи

Необхідно підготувати 2 рекомендаційних листа, які повинні містити інформацію про Ваші професійні навички та особисті якості, а також приклади, що ілюструють Ваш потенціал.

Виберіть осіб, які добре Вас знають і у яких буде час, щоб написати детальні рекомендаційні листи. Для нас головне, щоб рекомендаційні листи були від осіб, які добре Вас знають з роботи та можуть об’єктивно та правдиво надати свої рекомендації. Комісію з питань кадрового резерву цікавить, про що йдеться у листі, а не посада особи, яка його написала.

Комісія з питань Чернігівського кадрового резерву

ДУБІЛЬ Валерій Олександрович народний депутат України, голова Комісії.
ІВАШКО Володимир Олександрович помічник-консультант народного депутата України, перший заступник голови Комісії.
МИРГОРОДСЬКИЙ Микола Миколайович перший заступник Чернігівського міського голови , заступник голови Комісії.
ШАНДРЕНКО Людмила Володимирівна помічник-консультант народного депутата України, заступник голови Комісії.
НЮНЬКО Олег Анатолійович помічник-консультант народного депутата України, член Комісії.
ФЕДОТОВ Віталій Віталійович депутат Чернігівської міської ради, член Комісії.
РУСІН Олег Володимирович депутат Чернігівської міської ради, член Комісії.
ЛЕБІДЬ Вячеслав Вікторович депутат Чернігівської міської ради, член Комісії.
   
Подiлитись посиланням:
Додати коментар

Захисний код
Документи для участі у резерві

Для участі у кадровому резерві необхідно відправити резюме, есе, рекомендації
(див. розділ Пакет документів)

Powered by ChronoForms - ChronoEngine.com